1

Téma: Zulhakka

Jméno postavy: Zulhakka
Server, na kterém se postava nachází: Terokkar
Aktuální úroveň postavy v době žádosti o přijetí: 120
Rasa a povolání postavy: Troll Shaman (Enh.)

Vaše reálné jméno: Michal
Váš věk: 30
Město odkud hrajete: Vyškov, Morkovice, Hustopeče
Jak dlouho hrajete WoW a kde jste hráli (oficiální servery, free servery): Zacal jsem po vydani Cataclysmu asi rok, prestal jsem z casovych duvodu tesne pred Pandarii. Znovu jsem zacal po ohlaseni BFA
Proč se chcete přidat k Czech Made: Ze zacatku jsem byl spis vlk samotar, chvili jsem byl v guilde Pack, ale tam je tezce mrtvo a neda se tam domluvit ani na nejake vzajemne vypomoci se starsimi raidy kvuli achivum, a vlastne na cemkoliv. Hledam tedy guildu, ktere nevadi si sem tam zajit starsi veci at uz kvuli transmogum, ci je jen tak odpocinkove proletnout.
Doplňující informace, které byste chtěli sdělit: Jsem pohodovy, nekonfliktni hrac a otec dvou deti, povolanim ridic MKD, ktery sice nema moc casu na hrani ale kdyz uz jsem ve hre tak si to nalezite uzivam. Pokud Vam tedy nebude vadit, ze nebudu kazdy vecer online, ziskate clena, ktery je pro kazdou spatnost i zabavu smile

2

Re: Zulhakka

Ahoj, hezká přihláška. Za mě +1

Já se s shamanem teprve seznamuju, protože jsem hrál jiné clasy. A ještě nemám vylevelováno (teď 70 a elemental). Doufám, že mi pak poradíš, jak na něj smile

3

Radegast napsal:

Ahoj, hezká přihláška. Za mě +1

Já se s shamanem teprve seznamuju, protože jsem hrál jiné clasy. A ještě nemám vylevelováno (teď 70 a elemental). Doufám, že mi pak poradíš, jak na něj smile

Giorno smile Shaman je super classa smile
Sice nejsem zadne Shammaister, ale urcite rad poradim co a jak aspon nez si chytnes svuj styl smile hodne tipu a rad jsem pochytal na icyveins ci jak to je. Ale clovek nez chytne poradne gear tak to stejne dela vic podle aktualni potreby smile ja bych byl zase rad za tipy pro elemental spec. :-D

4

Přes to, že přihláška je moc pěkně napsaná, obávám se, že Czech Made Ti nenabídne to, co hledáš. Kvůli tomu, jak je teď ve WoW obecně snížená aktivita všech hráčů, kteří čekají na další patch, nebo kvůli tomu, že je zklamal příběh, tak teď tolik hráčů nehraje. Přes den se dostane výjimečně nad 5 hráčů.

I když bych Ti rád nabídl místo u nás, trochu se obávám, že ten sociální život v guildě by Ti mohl nakonec chybět. Pokud to i tak budeš chtít zkusit, tak za mě s tím není problém.

Mikalai, Guildmaster, administrátor webu a fóra

5

Za mne budu rád za kohokoliv, kdo by chodil starý kontent. Jen ted jsem, jak už psal Mika, trochu v útlumu. Nový kontent mne moc nebaví a chodit starý kontent pořád do kola taky není nic moc big_smile.
Btw, super přihláška a konečně další Trollík big_smile

https://s13.postimg.org/67qtdk6rb/wow.png
http://imagizer.imageshack.com/img923/7914/sTjMYW.png http://imagizer.imageshack.com/img922/4405/TWhMuS.png

6

Za mňa, samozrejme, +1. Taktiež som momentálne neaktívny.

I keď v Legione bola táto guilda veľmi aktívna, v BfA to veľa ľudí (počítajúc mňa) cítia skôr ako medzi-datadisk a teda zopár z nás si buď dávajú kompletnú prestávku od WoW, alebo hrajú veľmi málo. Samozrejme ale nič nie je permanentné a pevne verím v to, že v budúcnosti budeme opäť aktívnejší smile Treba ale zvážiť to, čo hovorí náš guild-master, Mikalai.

Kynara - Prot. Warrior (Main), Zyneo - Druid, Kynaira - Priest, Zyneia - Hunter & Boddy - Prot. Paladin. smile
https://img.czechmade.net/files/Bodraw/ZyneoKynaraFinale.png

7

Moc pekna prihlaska, za me urcite +1.

Jen jak pise Mika - momentalne je v guilde trochu mrtvo, protoze neni moc co delat. Ale 8.1 patch bude asi za tri tydny, to snad trochu pomuze.
Starsi veci chodivame, take to neni problem, i mythic+ - teda kdyz se sejdeme a je motivace;-)

Urcite te radi privitame mezi nami, jsme real life kamaradi a myslim, ze jsme fakt dobra parta lidi -  takze pokud nejsi kokot, jiste dobre zapadnes:-DDDD

Kdybych ja healoval jako vy DPSkujete, tak jsme uz davno vsichni mrtvi;-)

8

Já nevím co sem víc napsat smile varování o současné situaci dostal a né jednou,  já sem ve wow každý den aspoň hodinu a buď sem tam sám a nebo max 2 lidi se mnou ale věřím že 8.1 to aspoň trochu srovná +1

9

+1
Pekna prihlaska smile Myslim, ze vsetko bolo povedane a je to uz len na tebe

Pepan|Nyre|Pepanek|Pepaa|Nyrro|Pepaax|Nomilia
"The wise brewmaster recognizes the importance of taking a drink...
...and the importance of stopping before the drink takes the brewmaster."  Ban-Lu 2017

10

Evidentne si to Zulhakka/Michal rozmyslel? hmm

Kynara - Prot. Warrior (Main), Zyneo - Druid, Kynaira - Priest, Zyneia - Hunter & Boddy - Prot. Paladin. smile
https://img.czechmade.net/files/Bodraw/ZyneoKynaraFinale.png

11

Zatím nebyl online. Uvidíme, až se sem na fórum vrátí.

Mikalai, Guildmaster, administrátor webu a fóra