1

Téma: Přijímání nových členů do guildy

Hrajete na oficiálním WoW serveru Saurfang a rádi byste se přidali k lidem, kteří rozumějí Vašemu jazyku, aniž byste se snažili překládat své myšlenky do angličtiny, které rozumí většina hráčů serveru?

Ať už jste se na toto fórum dostali náhodou, nebo Vás sem někdo odkázal, nebo jste se ve hře bavili s některým ze členů guildy Czech Made, zde se dozvíte, jak postupovat, pokud se chcete stát jedním z nás.

Prvním krokem je registrace na tomto fóru. Důvod je jednoduchý: ve chvíli, kdy se zaregistrujete, budete moct přispívat do tohoto fóra, ale také budete mít možnost komunikovat s ostatními členy guildy v případě, že budete přijati.

Po zvládnutí tohoto prvního kroku bude nutné o sobě napsat nějaké základní informace - vše najdete zde - Žádosti o přijetí nových členů.

Třetí a poslední krok už je na členech guildy a čase. Členové guildy se poradí na základě informacích získaných od Vás, bude rozhodnuto o Vašem přijetí. Doporučujeme občas nahlédnout také do Vašeho příspěvku, je možné, že se Vás budeme chtít zeptat na doplňující informace o Vás a jejich zodpovězení může následně urychlit přijetí.

Těšíme se na Vás!

Mikalai, Guildmaster, administrátor webu a fóra
_______________________________________
další postavy v guildě: Greenleaf, Netopyr, Blackguard, Lightguard
postavy na druhé straně barikády: Plysak, Brumla